مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را برای استفاده بهتر از خدمات وبسایت تزیینات خودرو راستی به دقت بخوانید

ورود کاربران به وب‏‌سایت جهت خرید محصولات و سایر خدمات ارائه شده توسط وبسایت فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی به این معناست که شما از تمام قوانین ما آگاه بوده و آنها را قبول دارید. توجه کنید که ثبت سفارش هر محصولی در هر زمانی به منزله قبول شرایط و قوانین وبسایت فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی میباشد.

۱- فروشگاه انلاین تزئینات اتومبیل راستی و مشتریانش تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک میباشند.

۲- کاربر موظف است قبل از هر خرید این صفحه را مطالعه کند ، مطالب مندرج در ان صفحه قابل تغییر میباشد.

۳- خریدار بعد از ثبت نام و درج اطلاعات خود نظیر آدرس ایمیل ، شماره تماس و … در پنل کاربری سایت ، موافقت خود را برای برقراری ارتباط از طریق راه های ثبت شده را به فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی اعلام کرده بعد ، از آن راه های ارتباطی برای تماس با مشتری استفاده میگردد

۴- اطلاعات شخصی شما توسط فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی در حد امکانات سایت کاملا مورد محافظت قرار می‌گیرد

۵- کاربران سایتفروشگاه تزئینات اتومبیل راستیمسئولیت نگهداری از اطلاعت شخصی و رمز ورود به سایت و اطلاعات حساب خود را دارند و هرگونه کوتاهی در این امر ( ضعیف بودن رمز عبور و یا ارائه اطلاعات حساب به دیگران و … ) در این زمینه به عهده‌ی خود کاربر میباشد.

۶- خرید افراد زیر ۱۸ سال فقط با رضایت خانواده و سرپرست قانونی مجاز میباشد. در صورت سفارش افراد زیر ۱۸سال ، فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی حق لغو سفارش را برای خود محفوظ می‌داند.

۷- سفارش‌هایی‌ که قبل از ساعت ۱۳ روزهای شنبه تا پنجشنبه همان روز پردازش میشوند. سفارش های بعد از ساعت ۱۳ روز بعد و سفارش های ثبت شده در روزهای تعطیل، اولین روز کاری بعد از آن پردازش میشوند. کالا یا کالاهای ثبت شده در سفارش مشتری ، بعد از پردازش، در صورتی که در انبار فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی موجود یا امکان تهیه ی سریع آن باشد ظرف ۲ الی ۳ روز کاری بسته بندی و برای ارسال آماده می‌شوند و پس از ارسال به مشتری اطلاع داده میشود.

۸- محصولات ایرانی که در توضیحات خود محصول هم گفته شده پس از سفارش تولید میشود ۲ الی ۳ روز بیشتر از دیگر محصولات سایت زمان برای ارسال میبرد ، لذا پس از سفارش برای اعلام زمان دقیق ارسال محصول با شما تماس خواهیم گرفت

۹- به دلیل وجود مشکلات انبارداری و سخت بودن هماهنگی انبار و سایت ، موجود بودن کالا در سایت به منزله‌ی موجود بودن همان کالا در انبار نیست و امکان اتمام موجودی میباشد. در صورت موجود نبودن کالا در انبار فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی، ظرف ۴۸ ساعت وجه پرداختی به حساب مشتری بازگردانده می‌شود.

۱۰- در صورت نوسان شدید قیمت کالای سفارش داده شده توسط مشتری ، فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی حق کنسل کردن سفارش را برای خود محفوظ میداند و مشتری هنگام خرید از این شرایط مطلع است. اگر این حالت پیش بیاید وجه در اسرع وقت به حساب مشتری باز گردانده خواهد شد.

۱۱- خسارت احتمالی ناشی از هرگونه اشتباه در اعلام آدرس و اطلاعات تماس به فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی و عدم حضور گیرنده به همراه کارت شناسایی هنگام تحویل مرسوله به آدرس اعلام شده، به عهده‌ی خریدار است.

۱۲- مشتری موظف است هنگام تحویل‌گیری مرسوله و قبل از ترک محل توسط مامور تحویل دهنده (کارمند پست، کارمند تیپاکس، پیک موتوری) کالای ارسال شده را بازبینی کند و در صورتی‌ که هرگونه پارگی یا باز شدگی در بسته‌بندی مشاهده نمود از قبول مرسوله خودداری نماید در غیر این‌صورت عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.

۱۳- تمام کالاهای خریداری شده را پس از باز نمودن بسته‌بندی از لحاظ فیزیکی چک و سلامت فیزیکی آن را تایید نمایید. در مورد کالاهای الکترونیکی، قبل از نصب نمودن محصول روی خودرو با اتصال صحیح محصول به باتری خودرو (برای اکثر محصولات این کار توسط دو سیم امکان پذیر است) از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید. در صورتی‌که قطعه روی خودرو نصب شده باشد و سپس عملکرد آن تست شده باشد در صورد وجود هرگونه ایراد در عملکرد آن،فروشگاه تزئینات اتومبیل راستی هیچ مسئولیتی در قبال آن محصول ندارد و از باز پس گیری آن امتناع خواهد نمود.

۱۴- هرگونه ادعای خرابی کالای ارسال شده بایستی ظرف ۲۴ ساعت به اطلاع مدیریت سایت از طریق تماس تلفنی  یا صفحه تماس با ما به   پشتیبانی سایت اطلاع داده شود.

۱۶- با توجه به اینکه  دفتر  فروش کالا در استان بوشهر می باشد (محل فروشگاه در استان بوشهر)است، هرگونه اعتراض و پیگیری‌های حقوقی پیرامون کالای خریداری شده در شهر محل فروشگاه باید انجام گیرد.